Wykładziny dywanowe

Wykładzina dywanowa pozwala na stworzenie stylowego, a jednocześnie przytulnego wnętrza w każdym mieszkaniu i domu. Ponadto sprawdzi się w biurze, kancelarii, przedszkolu, szkole czy w innym obiekcie użyteczności publicznej. Wykładziny podłogowe to nie tylko praktyczne wykończenie przestrzeni, lecz także element dekoracyjny, który doskonale dopełni wystrój. Oferujemy szeroki wybór wykładzin dywanowych w różnych wzorach, o różnej strukturze i gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy z naszych klientów ma szansę znaleźć produkt dopasowany do indywidualnych preferencji, stylistyki pomieszczenia czy koloru wyposażenia lub ścian. U nas znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości wykładziny i płytki dywanowe od najlepszych producentów, takich jak Modulyss, Interface czy Tarkett.

Modulyss

Wysokiej jakości płytki dywanowe firmy Modulyyss. 8 grup kolekcji, które opowiadają własną historię. Każda grupa…

interface
Interface

Interface  

Tarkett
Tarkett

W ofercie Efector znajdą Państwo całą gamę wykładzin producenta Tarkett. Ofertę Tarkett stanowią wykładziny domowe,…

Wykładziny dywanowe do pokoju

Wykładziny dywanowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych dywanów. Nic więc dziwnego, że tak chętnie są montowane w salonach, przedpokojach czy pokojach dziecięcych. Wykładzinę dywanową z łatwością można dopasować do wielkości pomieszczenia, zatem to świetny wybór do każdego wnętrza, również takiego o niestandardowym kształcie. W przypadku przestrzeni o niesztampowych wymiarach wygodnym rozwiązaniem będzie wykładzina w płytkach. Dlaczego? Ponieważ montaż płytek dywanowych jest nie tylko prosty, lecz także pozwala na wymianę poszczególnych elementów w razie ich zniszczenia czy poplamienia.

Jaka powinna być wykładzina dywanowa do sypialni? Przede wszystkim stylowa, miękka, wytrzymała na utratę koloru oraz pasująca do aranżacji. W zależności od indywidualnych oczekiwań, zdecydować się można na jednolite wykładziny, wielokolorowe lub imitujące na przykład drewno.

Wykładzina dywanowa gruba to idealny materiał na wykończenie schodów czy pokoju dziennego. Taki produkt jest trwały oraz odporny na ścieranie i zabrudzenia, dzięki czemu przez długi czas zachowa swój wygląd i kolor.

Wykładzina podłogowa dywanowa sprawdzi się również w pokoju dziecięcym. Ochroni stopy dziecka przed zimnem, zapewni izolację akustyczną, zamortyzuje upadek, a także w trakcie zabawy na podłodze zapewni większy komfort.

Wykładziny dywanowe do biura

Wykładziny biurowe to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością nie tylko w mieszkaniach, lecz także w obiektach użyteczności publicznej. Ogromny wpływ ma na to uniwersalność takiego produktu. Wykładzinę dywanową można położyć na całej podłodze lub ułożyć w wybranym miejscu. Jest funkcjonalna, łatwa w czyszczeniu oraz mimo częstego użytkowania nie ściera się szybko.

Klasyczne i nowoczesne wykładziny dywanowe

Oferowane przez nas wykładziny dywanowe są praktyczne, estetyczne i designerskie. Z łatwością można dopasować je do każdego wnętrza, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Stylowe wykładziny podłogowe wpasują się idealnie w aranżacje nowoczesne, industrialne, glamour, minimalistyczne. Klasyczne wzory wykładzin dywanowych będą pasować natomiast do wnętrz utrzymanych w stylu rustykalnym, skandynawskim, eklektycznym, vintage.