Montaż wykładzin podłogowych

Firma Efector specjalizuje się w sprzedaży i montażu wykładzin podłogowych w domach jednorodzinnych, firmach oraz obiektach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, uczelnie, hotele, szpitale, biura, siłownie itd. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i specjalistycznej wiedzy z zakresu instalacji wykładzin, wszelkie prace montażowe przebiegają sprawnie i bezproblemowo. Nasze umiejętności potwierdzają liczne szkolenia i kursy.

Efector – profesjonalny montaż wykładziny

Instalacja wykładziny podłogowej wymaga odpowiedniego doświadczenia i precyzji, dlatego warto zdecydować się na pomoc fachowców. Samodzielne dopasowywanie produktu do kształtu podłoża nie jest proste, w związku z czym uzyskany efekt bywa niesatysfakcjonujący. Skorzystanie z usługi montażu wykładziny to gwarancja estetycznego wyglądu i trwałości podłogi. Dzięki temu nawet po latach intensywnego użytkowania, można cieszyć się stylowym podłożem bez wad.

Dlaczego jeszcze warto wybrać Efector? W firmie pracują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy podczas wykonywania prac montażowych stosują profesjonalne narzędzia.

Układanie wykładzin podłogowych – co obejmuje?

Efector zapewnia kompleksową usługę montażu wykładzin podłogowych. Prace instalacyjne obejmują między innymi:

 • sprawdzenie podłoża, na którym zostanie zamontowana wykładzina,
 • przygotowanie podłoża (szpachlowanie, gruntowanie, szlifowanie, usuwanie nierówności),
 • ułożenie wykładziny podłogowej (dopasowywanie i docinanie wykładziny, przyklejanie wykładziny),
 • montowanie listw przyściennych.
  Usługa obejmuje również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej
  wykładziny do danego pomieszczenia.

Montaż wykładzin dywanowych, PCV i paneli winylowych

Efector zapewnia:

 • montaż wykładzin dywanowych,
 • montaż wykładzin PCV,
 • montaż paneli winylowych.

Oferta firmy obejmuje także sprzedaż wykładzin podłogowych najlepszych producentów na rynku, takich jak Interface, Modulyss, Tarkett. Poszczególne produkty różnią się wykończeniem, kolorem, strukturą, w związku z czym z łatwością można znaleźć wzór odpowiadający oczekiwaniom, pasujący do stylistyki każdego wnętrza. Wykładziny są modne, odporne na zabrudzenia i ścieranie oraz łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji. Ponadto gwarantują dobrą izolację termiczną i akustyczną.

Z usługi sprzedaży i montażu wykładzin PCV, dywanowych i paneli winylowych mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa czy różnego rodzaju instytucje publiczne. Zapraszamy!