Układanie wykładzin w gabinetach stomatologicznych.

Dodano: 11 stycznia 2017

Ubiegły rok obfitował w wiele prac, zarówno mniejszych, dla odbiorców indywidualnych, jak i większych firm. Brak wolnego czasu spowodował dłuższą przerwę w publikowaniu nowych postów, nie znaczy to jednak, że nie dokumentowaliśmy naszych prac :) W najbliższym czasie przedstawimy kilka ciekawszych zleceń.

Przedstawiane zlecenie to efekt układania wykładziny w gabinecie dentystycznym. Inwestor był pozytywnie zaskoczony stosunkiem ceny do jakości proponowanej wykładziny: Orion Chips to świetne rozwiązanie dla osób poszukujących rozwiązań ekonomicznych, ale nie odstających od jakości, jaką proponują droższe wykładziny. To dobry wybór dla osób prowadzących niewielką działalność o umiarkowanym ruchu i obciążeniu podłoża.

Efekty prac:

ukladanie-wykladzin-w-gabinetach-stomatologicznych-1ukladanie-wykladzin-w-gabinetach-stomatologicznych-2ukladanie-wykladzin-w-gabinetach-stomatologicznych-4ukladanie-wykladzin-w-gabinetach-stomatologicznych-5ukladanie-wykladzin-w-gabinetach-stomatologicznych-6ukladanie-wykladzin-w-gabinetach-stomatologicznych-7ukladanie-wykladzin-w-gabinetach-stomatologicznych